مصاحبه زنده تلویزیونی مدیرعامل شرکت دانش بنیان نورگیر هوشمند خورشیدی در برنامه شبکه یک سیما. در این مصاحبه عملکرد و نحوه کارکرد نورگیر خورشیدی تشریح شد.

مدیر عامل شرکت نوین افق ارائه دهنده محصول نورگیر هوشمند خورشیدی روشنا عصر روز 30 مرداد 1402 با حضور در استودیو صبا جام جم، در برنامه زنده ایران امروز حاضر شدند. این برنامه زنده از شبکه یک سیما پخش می شود. این برنامه اجتماعی پیشرفت های کشورمان در زمینه های مختلف را روایت میکند. . مدیر عامل شرکت آقای مهندس فیضی  به سوالات مجری محترم برنامه جناب آقای خسروی در مورد نورگیر هوشمند خورشیدی روشنا پاسخ دادند. ویدئو پرسش و پاسخ مدیر نورگیر هوشمند روشنا در برنامه تلویزیونی را در همین صفحه مشاهده می کنید.

در ابتدای برنامه کلیپ معرفی محصول نورگیر هوشمند خورشیدی در شبکه یک سیما پخش شد.  

 

 

در این برنامه آقای مهندس فیضی ابتدا به معرفی نورگیر آینه ای روشنا و بیان طرز کار آن پرداختند. سپس در مورد خدمات و پشتیبانی سیستم نکاتی بیان شد.

بعد از آن هزینه های اجرای سیستم نورگیرآینه ای مورد گفتگو بود و  پس از آن پروژه های انجام شده مورد بحث قرار گرفت. موارد استفاده سیستم مبحث دیگر این برنامه بود. مزایای استفاده از این محصول و به‌کارگیری از این فناوری در موارد دیگر نیز بخش دیگر این گفتگو بود.

مشاهده توضیحات عملکرد سیستم در مصاحبه مدیرعامل نورگیر هوشمند در تلویزیون

برای مشاهده این مصاحبه در آپارات می توانید از طریق لینک زیر اقدام فرمایید.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد انواع محصولات انتقال نورخورشید با آینه و جزئیات محصولات می توانید به صفحه محصولات مراجعه و یا در قسمت تماس با ما، با ما ارتباط برقرار کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *