غرفه نورگیر هوشمند خورشیدی روشنا در نمایشگاه ساختمان اصفهان 1402

حضور سیستم خورشیدی آفتابگردان در نمایشگاه بین المللی ساختمان اصفهان


 

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اصفهان که به نوعی می توان گفت یکی از قدیمی ترین نمایشگاه های تخصصی اصفهان است، امسال از 18 تا 21 مهرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان برگزار شد. این نمایشگاه محل تجمع تولیدکنندگان، سرمایه گذاران و علاقمندان به صنعت ساختمان در مرکز و جنوب کشور است.

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اصفهان دارای بخش هایی از قبیل پیمانکاری و تولید انبوه، هوشمندسازی، مصالح ساختمانی، تأسیسات، طراحی و نظارت، معماری و دکوراسیون داخلی، تجهیزات و ماشین آلات ساختمانی بود.

اکثر شرکت کنندگان تخصصی نمایشگاه صنعت ساختمان را مهندسان ناظر نظام مهندسی، مهندسان پروژه، معماران و پیمانکاران و سایر فعالان عرصه صنعت ساختمان تشکیل می دادند.

نمایشگاه امسال در زمینی به مساحت حدود 15000 متر مربع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان برگزار شد.

شرکت دانش بنیان نوین افق با محصول روشنایی هوشمند خورشیدی خود در سالن D غرفه 117 بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اصفهان میزبان بازدیدکنندگان از نمایشگاه صنعت ساختمان بود. غرفه نور آینه روشن مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفت و دیدارهایی با برخی از فعالان صنعت ساختمان از جمله انبوه سازان، فعالان حوزه تاسیسات و شرکت های هوشمند سازی ساختمان به منظور همکاری با آنان برگزار شد.

اگر مشکل کمبود نور در ساختمان خود دارید، اما فرصت شرکت در نمایشگاه را از دست دادید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را برای هدایت نور طبیعی خورشید به واحدهای کم نور خود دریافت کنید.

غرفه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *