جشنواره نوآوری های صنعت راه و ساختمان با هدف حمایت از نوآوری در صنعت ساخت و ساز و فراهم کردن امکان معرفی این نوآوری ها به سازندگان و فعالان صنعت ساختمان و مسکن برگزار شد.

برگزار کنندگان جشنواره نوآوری های صنعت راه و ساختمان:

این جشنواره بوسیله دفتر منطقه‌ای مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی استان اصفهان و با همکاری انجمن انبوه سازان استان اصفهان، سازمان نظام مهندسی ساختمان اصفهان و شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان برگزار گردید.

داوری نوآوری های صنعت ساخت و ساز:

فناوران و شركت هاي توليدي خلاق، نوآوری های خود در صنعت ساخت و ساز را برای شرکت در این جشنواره ارسال کرده بودند. پس از داوری اولیه این نوآوری های صنعت ساخت و ساز در مرحله مقدماتی، شرکت هایی برای شرکت در مراسم اختتامیه جشنواره با حضور مسئولان، سرمايه گذاران، انبوه سازان مسكن و فعالان صنعت راه و ساختمان انتخاب شدند.

علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان برگزاری نخشتین جشنواره نوآوری صنعت راه و ساختمان را فرصتی مهم برای ارایه طرح ها، توانمندی ها و محصولات مخترعین، فناوران و شرکت های دانش بنیان در زمینه صنعت راه و ساختمان دانست.

علیرضا قاری قرآن مدیر کل را و شهرسازی استان اصفهان
علیرضا قاری قرآن مدیر کل را و شهرسازی استان اصفهان

نورگیر هوشمند خورشیدی روشنا

شرکت دانش بنیان نورگیر هوشمند خورشیدی روشنا با ارایه یک نوآوری در نوردهی ساختمان نیز پس از بررسی طرح ها به عنوان یکی از مجموعه های برگزیده جشنواره نوآوری های صنعت راه و ساختمان جهت ارائه محصول به صورت نمایشگاهی و ارائه شفاهی در رویداد شناخته شده است و برای حضور در جشنواره اختتامیه از این مجموعه دعوت به عمل آمد. برای آشنایی بیشتر با محصول نورگیر هوشمند خورشیدی روشنا اینجا را مطالعه کنید.

نورگیر هوشمند خورشیدی روشنا در جشنواره نوآوری صنعت راه و ساختمان
ارائه محصول نورگیر خورشیدی روشنا در حاشیه نمایشگاه فن نما و جشنواره نو آوری ساختمان

دوشنبه دهم مهرماه سال 1402 مراسم اختتامیه با حضور داوران، سرمایه گذاران و شرکت های ساختمانی در سالن جلسات نمایشگاه بین المللی اصفهان (در روشن دشت) برگزار گردید. در ابتدا جناب آقای دکتر غلامی معاون آموزش و توسعه فناوری مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی صحبتهایی درباره مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و فعالیتهای آن انجام دادند. سپس آقای منصوری سخنرانی کردند و در مورد این جشنواره و اهداف آن و نحوه انتخاب شرکتها صحبت کردند. در انتها نیز شرکتهای منتخب هر کدام در حضور داوران به ارایه طرح های خود پرداختند.

اختتامیه رویداد همزمان با نمایشگاه فن نما:

علاوه بر جشنواره نوآوری های صنعت راه و ساختمان اصفهان، نمایشگاه فن آوری و نوآوری (فن نما) همزمان با مراسم جایزه مصطفی برگزار گردید. نمایشگاه فناوری و نوآوری «فن نما» به‌منظور معرفی محصولات و خدمات فناورانه، سوژه‌یابی برای سرمایه‌گذاری، مذاکرات و انعقاد قرارداد با حضور صاحبان صنایع، بازرگانان، شرکت‌های دانش‌بنیان، مدیران نهادها و دستگاه‌های اجرایی برگزار شد.

برگزار کنندگان نمایشگاه فن آوری و نوآوری:

در برگزاری  نمایشگاه فن آوری و نوآوری (فن نما)، سازمان‌هایی از جمله شهرداری اصفهان، استانداری، شهرک علمی و تحقیقاتی دانشگاه صنعتی، دانشگاه اصفهان، اتاق بازرگانی، منطقه ویژه علم و فناوری، صاحبان صنایع، بازرگانان، دستگاه‌های اجرایی و مدیران شهری، شرکت دانش‌بنیان، کارآفرینان، اعضای هیئت علمی دانشگاه و پژوهشگران مشارکت داشتند. نورگیر آینه ای روشنا به عنوان یکی از نوآوریهای مطرح در جمع نوآوری های برتر ساختمان حضور دارد.

نورگیر آینه ای آفتابگردان(روشنا)

آینه‌های آفتابگردان یکی از جدیدترین سیستم‌هایی هستند که برای انتقال نور طبیعی به داخل ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرند. این نورگیر هوشمند و قدرتمند، می‌تواند با تکیه بر بخش الکترونیک و مکانیک خود نور خورشید را تعقیب کرده و در همه ساعت‌های روز، نور را برای شما به ارمغان آورد. برای آشنایی با محصولات اینجا کلیک کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *