بنابر اعلام روابط عمومی مجموعه نوین افق، محصولات انتقال نور خورشید روشنا با توجه به سطح و پیچیدگی تکنولوژی، موفق به دریافت تاییدیه دانش بنیان از کارگروه  ارزیابی شرکتها  و موسسات دانش بنیان زیر مجموعه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شده است. این تاییدیه به هر دو سیستم انعکاس نور خورشید این مجموعه تعلق گرفته است.

مجموعه نوین افق به عنوان اولین تولید کننده سیستم انتقال نور خورشید به واحدهای کم نور ساختمان، محصول آفتابگردان(روشنا 110)  را  با استفاده از تکنولوژی پیشرفته ردیابی و انعکاس نور خورشید روانه بازار کرده است. این محصول با توجه به طراحی بومی براساس نیاز ساختمان های ایران، می تواند بیشترین مقدار نور خورشید را به واحدهای کم نور ساختمان انتقال دهد.

همچنین محصول دیگر این مجموعه با نام روشنا 220 به عنوان محصول خورشیدی کوچک و اقتصادی می تواند نور خورشید را به داخل ساختمان های کم نور مثل واحدهای شمالی منتقل نماید. سیستم های انتقال نور روشنا در ساختمان های مختلفی در اصفهان، تهران و.. نصب شده و مورد استقبال سازندگان ساختمانی واقع شده است. جهت اطلاع از دیگر محصولات نورگیر خورشیدی هوشمند و یا مشخصات محصولات نورگیر روشنا به این لینک مراجعه نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *