نورگیر هوشمند آینه ای شرکت دانش بنیان در نمایشگاه ساختمان تهران
نمایشگاه بین المللی ساختمان تهران، غرفه شرکت دانش بنیان نوین افق

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران از 12 مرداد تا 15 مرداد  سال 1402 در محل نمایشگاه بین الملی تهران برگزار شد. شرکت نوین افق با محصولات نورگیر هوشمند خورشیدی روشنا در این نمایشگاه در پاویون شرکتهای دانش بنیان در سالن 41 حضور داشت. بیست و دو شرکت دانش بنیان دیگر هم از جمله شهر هوشمند گیلسا، سیستم‌های انرژی آمارد فردا، آرمان جاوید ماهان ، بهبود ارتباط چهلستون، بینا آزما سپاهان و … در پاویون شرکتهای دانش بنیان حضور داشتند. این شرکت ها به همت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری در این نمایشگاه گرد هم آمده بودند و محصولات دانش بنیان خود را به علاقه مندان و فعالان صنعت ساختمان ارايه کردند.

شرکت دانش بنیان نوین افق با محصول سیستم نورگیر هوشمند خورشیدی روشنا در نمایشگاه حضور پیدا کرده بود. نورگیر هوشمند خورشیدی روشنا سیستم افزایش نور ساختمان‌های شمالی با نور کم است که با بازتاب نور از طریق آینه‌های هوشمند، نور خورشید را در طول روز به قسمت‌های تاریک ساختمان نظیر اتاق‌ها، پارکینگ، راه پله ها و … منتقل میکند و به طور چشمگیری باعث افزایش نور طبیعی آنها می‌شود.

از جمله مزایای استفاده از این سیستم میتوان به افزایش ارزش ریالی واحدهای شمالی ساختمان، کاهش مصرف برق، اثرات مثبت بر روی سلامت ساکنین ساختمان به دلیل تابش نور آفتاب به درون ساختمان و … اشاره نمود.

ارایه این محصول مورد استقبال سازندگان ساختمان و علاقه مندان حوزه معماری و ساختمان قرار گرفت. مشاوره های زیادی در خصوص چگونگی کارکرد دستگاه و همچنین امکان ارایه خدمت به مشتریان در محل ساختمان آنها انجام گرفت.

بازدید دکتر مهرداد بذرپاش وزیر راه، مسکن شهرسازی و معاونان ایشان

در این نمایشگاه جمعی از مسئولان نیز از غرفه این شرکت  بازدید کردند. حضور شرکت های فناورانه و دانش بنیان باعث توجه این مسولین به سالن ۴۱ و پاویون شرکتهای دانش بنیان شد. در روز ابتدایی چند محصول در این پاویون با حضور وزیر محترم راه و شهرسازی جناب آقای مهندس بذرپاش رونمایی شد.

دکتر بذرپاش ضمن حضور در پاویون شرکت‌های دانش بنیان از غرفه شرکت های دانش بنیان بازدید کردند و با مسیولان این شرکت‌ها در مورد راهکارهای توسعه و گسترش محصولات این شرکت‌ها گفتگو کردند. مهرداد بذرپاش در افتتاحیه نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران صحبت‌هایی در مورد پروژه نهضت ملی مسکن و صادرات محصولات ساختمانی انجام دادند.

بازدید آقای مهرداد بذرپاش وزیر محترم راه، مسکن و شهرسازی – غرفه سیستم انتقال نور خورشید به ساختمان های کم نور

دکتر جعفری معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید همراه اعضای هییت مدیره، مدیران ستادی و شرکت های تابعه با حضور در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران از پاویون شرکت‌های دانش بنیان و غرفه نورگیر هوشمند آفتابگردان روشنا بازدید کردند. توضیحات لازم در مورد نحوه کار این محصول خدمت ایشان ارایه شد. دکتر جعفری ضمن استقبال از این محصول دانش بنیان بر کارایی این محصول در ساختمان‌های بلند در جهت رفع مشکل نور ساختمان تاکید کردند.

دکتر حیدری معاون وزیر راه و شهرسازی نمایشگاه ساختمان تهران

بازدید رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی از غرفه شرکت دانش بنیان نوین افق

همچنین دکتر خیاطیان ريیس صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری همراه با جمعی از معاونین ایشان با حضور در نمایشکاه، از غرفه آینه هوشمند روشنا بازدید کردند. گزارشی از محصول نورگیر هوشمند خورشیدی روشنا به ایشان ارایه و این محصول مورد استقبال ایشان قرار گرفت.

بازدید مدیرعامل صندوق نو آوری و شکوفایی ریاست جمهوری

بازدید مدیرعامل بانک مسکن و شرکت های تابعه

دکتر سید عباس حسینی مدیر عامل محترم بانک مسکن به همراه دکتر کمالی از اعضای هییت مدیره این بانک و جمعی از معاونین ایشان در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران از نمایشگاه بازدید کردند. ایشان همچنین در غرفه نورگیر هوشمند خورشیدی روشنا حضور یافتند. توضیحاتی در رابطه با محصول  و کارایی آن به ایشان ارایه شد.

بازدید مدیرعامل بانک مسکن دکتر حسینی از شرکت دانش بنیان نوین افق

دکتر حیدری رییس مرکز تحقیقات وزارت راه، مسکن و شهرسازی با حضور در  نمایشگاه بین المللی ساختمان تهران و حضور در پاویون شرکت‌های دانش بنیان از غرفه نورگیر هوشمند روشنا بازدید کردند. صحبت‌های در رابطه با توسعه فعالیت شرکت و همپنین مزایای استفاده از سیستم هوشمند آفتابگردان در ساختمان‌های شمالی با ایشان انجام شد.

دکتر مالکی رییس سازمان ملی زمین و مسکن از نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران دیدن کردند و با حضور در پاویون شرکتهای دانش بنیان از غرفه شرکت دانش بنیان نوین افق بازدید به عمل آوردند.

دکتر جواهری مدیر عامل شرکت تامین سرمایه بانک مسکن از پاویون شرکتهای دانش بنیان در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران دیدن کردند. با حضور ایشان در غرفه شرکت دانش بنیان نوین افق صحبت‌هایی در مورد چگونگی دریافت تسهیلات و همچنین ارایه تسهیلات بیشتر به ساختمان‌های استفاده کننده از یسستم نورگیر هوشمند آینه‌ای روشنا انجام شد.

            برای اطلاعات بیشتر در مورد سیستم آینه ای انتقال نور خورشید به ساختمان های کم نور ساختمان با نام نورگیر هوشمند خورشیدی روشنا بر روی این قسمت کلیک کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *